Konkurs fotograficzny „Wakacje z Kwarkiem”

Czy zastanawialiście się kiedyś jak ważni w fotografii  górskiej są ludzie? Na moich zdjęciach nie ma ich niemal wcale. Chodzę sama, bardzo rzadko kogoś spotykam. Nie chodzi mi wcale o zdjęcia typu: „Ja na tle…”, ale o prawdziwe górskie fotografie, gdzie udało się uchwycić atmosferę  i szczególny charakter  gór.   Zresztą to wcale nie muszę być góry, dla wielu ludzi takim wyjątkowym miejscem jest las, jeziora czy morze. Ludzka obecność nadaje naturze inny wymiar. Zastanawia.

Fotografia towarzyszy niemal wszystkim naszym wakacyjnym wyjazdom. To świetny okres, żeby postarać się uchwycić tą delikatną relację- my i świat.

Ludzie i góry ( las, morze, …to już zostawiam Wam). To ciekawy temat i ciekawe pole do popisu dla wszystkich… a przy okazji możliwość kreatywnej zabawy. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie „Wakacje z Kwarkiem”

Celem jest wyłonienie najciekawszych wakacyjno- wyjazdowych fotografii (nie wykluczamy innych pór roku niż lato) na których pojawiają się ludzie w jakiś produktach Kwarka- a ponieważ robimy głównie bieliznę wcale nie będzie to łatwe :)

W ciągu kilkunastu lat naszej obecności na rynku, puściliśmy w obieg mnóstwo koszulek i legginsów, nie mówiąc już o rękawiczkach, skarpetkach i czapkach. Prawdopodobnie większość z nich wciąż żyje i pojawia się na Waszych wakacyjnych fotografiach. Być może nawet ich nie zauważacie, przecież są takie zwyczajne i proste… do tego często schowane  pod zewnętrznymi warstwami odzieży :)

W konkursie postaramy się zebrać wszystkie kwarki razem. Zdjęcia pojawią się na naszej stronie. Komisja wybierze spośród nich 5  finałowych fotografii, w Wy zagłosujecie, która z nich zasłużyła na główną nagrodę.

Dodatkowo nagrodzimy zdjęcia najlepiej pokazujące kwarkowe produkty. Tu może być znacznie więcej nagród, bo produktów mamy przecież troszkę, dla uproszczenia upakujemy je w kategorie.  :)

Do komisji zaprosiłam ludzi dla których góry są życiową pasją.

Edwarda Krzyżaka  prowadzącego moją ulubioną stronę i forum o górach: Moje Pireneje www.edwardkrzyzak.pl

Elę Korybut-  z Serwisu W Górach jest Wszystko co Kocham i Strefy Gór http://www.wgorach.art.pl/

I Beatę Trzemżalską-  z Magazynu Górskiego i Ski Magazynu  http://www.alpinmedia.com.pl/

 

Szczegóły konkursu są na stronie www.konkurs.kwark.pl, Zapraszam!

 

 

 

9501 Razem 9 Dzisiaj
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.