testowanie ubrań do nurkowania

Wszystkie nasze ubrania do nurkowania: ocieplacze z Aquashell, koszulki i legginsy z Powerstretch i różne drobiazgi, rękawiczki , skarpetki… będzie można obejrzeć, przymierzyć i przetestować podczas kolejnych imprez z cyklu Nurkowe Demo Days

Na pierwszej w najbliższy weekend 21-22 kwietnia na Koparkach*** będzie można pogadać osobiście z Bogdanem, ale tylko w sobotę. W niedzielę  na Kamiennej w Szklarskiej Porębie są Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Górskim… które kiedyś sam wymyślił i od 28 lat opuścił tylko raz (nieobecność była usprawiedliwiona był na kajakach w Stanach:)).

Tych, którzy chcieliby przetestować nasze rzeczy podczas nurkowania zapraszamy więc w sobotę. Będą wszystkie typowe rozmiary.

Wszystkie rzeczy z kolekcji Kwark były wielokrotnie testowane i zarówno my, jak i inni ich użytkownicy jesteśmy pewni, że są bardzo dobre. Jednak poczucie komfortu termicznego jest indywidualną sprawą. Nic nie pokaże lepiej czy „kwarki” są odpowiednie dla Was niż sprawdzenie jak się w nich czujecie podczas nurkowania.

PS: ( 14 maja 2012) *** Kolejna impreza z serii Demo Days odbywa się w najbliższy  weekend 19-20 maja w Zakrzówku. Bogdan będzie prze oba weekendowe dni.

Zapraszamy!

 

4476 Razem 3 Dzisiaj
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.