Wielkanoc

Pościliśmy przez 39 dni, jutro będzie 40. W odosobnieniu prawie na pustyni. Przypadkiem albo nie… tego nie wiem. Schudliśmy. Zmęczyliśmy się i stęskniliśmy za domem. I przyszły Święta. Kupiliśmy za dużo jedzenia. Znaleźliśmy przytulną wiatkę. Za 2 km jest jeszcze jedna podobna. Myślimy lepsza tamta czy ta. Mamy czas. Rozpalimy ogień. Najemy się. Popatrzymy na rzekę, na las. Pomimo wszystko to świąteczna atmosfera. Jesteśmy spokojni, bezpieczni chyba zdrowi. I tego Wam wszystkim życzę. Zdrowia spokoju i wolności. Z całego serca, więc powinno się sprawdzić.

Szczęśliwych spokojnych Świąt!

Kasia


Share

13 myśli w temacie “Wielkanoc”

 1. …cieszy mnie wiadomość od Ciebie, że jesteście cali i zdrowi.
  Święta inne niż zwykle tak samo jak my wszyscy. Jednak gdybym mógł wybierać postawiłbym na Waszą inność.
  Życzę Wam zdrowych bezpiecznych świąt Wielkiej Nocy w przepięknej scenerii.
  Maciej

  1. Dziękujemy. Pada śnieg wszystko wygląda bardzo świątecznie. Tu rosną już świerki więc otaczają nas osnieżone choinki :) Wszystkiego Dobrego Macieju!

 2. Wszystkiego czego potrzebujecie i o czym marzycie aby Wam się zadziało, nie tylko w ten świąteczny czas. Zdrowych, pogodnych Świąt dla Was.

 3. A ja wam życzę, żeby ta wędrówka nie skończyła się przesytem. Każde delicje w nadmiarze mogą stać się mdłe.
  Poza tym tego co najważniejsze w tych świętach: przemiany i siły do bycia jeszcze lepszym niż dotąd…

  1. Trochę też się boję nadmiaru. Zwłaszcza że wieje i zimno. Także tym bardziej dziękuję za te życzenia. Wszystkiego dobrego!

 4. Kasiu! Fajnie że się odezwałaś, bo wszyscy się o Was martwili. Zmierzajcie szczęśliwie do końca i bezpiecznie wracajcie. Zazdrościmy Wam :-)

  1. Jak wpadniemy w tarapaty, utkniemy w jakimś strasznym miejscu marzniemy itp podtrzymuje nas na duchu, że pewnie jest ktoś kto zazdrości ;) dzięki!

 5. Trzymajcie się zdrowo. Sytuacja epidemiczna w Szwecji zrobiła się poważna, pewnie sprawdzaliście serwisy online. Ale najgorzej jest w Stockholmie, resztę kraju ratuje mała gęstość zaludnienia. Tak więc póki co w terenie jesteście bezpieczni, jak wiecie. Miejmy nadzieję, że utrzyma się szwedzki model łagodnych restrykcji (ban na 50+ zgromadzenia i tyle), bez totalnego zamknięcia wszystkiego. Oby tak zostało!
  To ważne dla Was, z oczywistych względów. Lepiej żeby nie zamknęli drobnej bazy noclegowej na prowincji. Oby tam gdzie zmierzacie pokrywa śnieżna utrzymywała się jeszcze długo, inaczej zostaniecie z balastem do targania. W razie czego zawsze możecie zmienić kierunek marszu z powrotem na północ -surrealizm…
  Trzymam kciuki

  1. Hej. Nie przeglądamy stron internet prawie nie działa w górach. Chodzi wbatsapp nie da rady otworzyć facebooka nie wspominając o stronach czy blogu. Wczoraj odpisałam na 1 komentarz i pożarło mi 10% baterii. Także o tym co się dzieje na świecie wiemy tyle co nam ktoś powie. Może i lepiej… Tu też większość hoteli jest zamknieta. Nieczynne są schroniska. Śnieg się topi, ale jest go mnóstwo. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.