zagłosujecie?

Głosowanie trwa do 10-tego lutego. Tylko te blogi, które uzbierają najwięcej punktów zostaną poddane ocenie jurorów. Startujemy w kategorii „specjalistyczne i firmowe”. Szanse mamy malutkie, bo to raczej niszowy blog… ale nie poddamy się prawda?

socialImgUn (1)

Pieniądze są przeznaczone na fundację Dzieci Niczyje mam nadzieję, że wszystkie. Tak w każdym razie zrozumiałam.

Dzięki!

PS: Nie wklejajcie w tekst spacji. Z za granicy mogą głosować tylko posiadacze polskich telefonów. Trzeba  dodać +48… inni niestety nie mogą.

 

 

6516 Razem 3 Dzisiaj
Share

4 myśli w temacie “zagłosujecie?”

  1. Dzięki za wsparcie i za dalsze rozpropagowanie.
   Nie wiem co sobie wyobrażałam zgłaszając blog…Fakt faktem, że jak przyszło do głosowania zdałam sobie sprawę, że mam raczej niewielu znajomych i ani jednego konta na facebooku, tweeterze itp… Teraz myślę, że bez względu na wynik i tak dostaję wielką nagrodę- Wasze wsparcie.

   Dziękuję. I za głosy i za udostępnienia na Waszych facebookowych kontach.
   Przy okazji- piękną niespodziankę zrobił mi wczoraj zaprzyjaźniony bloger. Popatrzcie tu.. Czy to nie cudne? :)

 1. No właśnie to jest najlepsze, po takim zaprzyjaznionym wpisie uważam Cię za zwycięzce, a i zaprzyjazniony autor zyskał sporo punktów! To obok wielu pułapek ogromny plus całego internetowego i społecznosciowego świata!

  1. było mi miło, poza tym wpis Michała jest bardzo celny. Nagrody w tym konkursie są z zupełnie obcego nam świata (strasznie konsumpcyjnego), nikomu z nas nie byłyby potrzebne. Mi też oczywiście wcale na nich nie zależy. Oddałabym potrzebującym. Zależało mi na rozpropagowaniu bloga, na wypowiedzeniu się w szerszym gronie i pokazaniu „naszych” wartości. Wcale nie są aż tak niszowe, a my (związani z górami na różne sposoby) nie jesteśmy aż tak hermetyczni. Mamy sporo do zaoferowania „niegórskiemu” światu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.