nowy sklep

Przed chwilą przełączylismy starą stronę ze sklepem Kwarka na nową platformę. Zmienił się adres teraz to sklep.kwark.pl. Zmieniły się linki do produktów, które być może mieliście gdzieś zapisane. Ja też będę musiała sukcesywnie pozmieniać linki w tekstach na blogu… pewnie zajmie mi to troszkę czasu. Chociaż mam nadzieję, że nie bo starałam się unikać linkowania czegokolwiek do sklepu. Przepraszam za ewentualną zwłokę, jeśli coś przegapię, dajcie mi znać.

Nowy sklep jest wygodniej ułożony, podzieliliśmy nasze rzeczy na grupy i poukładaliśmy w kategoriach. Wyszukiwanie powinno być teraz prostsze, a układ bardziej czytelny. Postaramy się dodać jeszcze wiecej zdjęć. Gdybyście mieli jakieś uwagi… poprawki, udoskonalenia- piszcie proszę. Nie robimy sklepu dla siebie tylko dla Was więc każda opinia czy uwaga będzie pomocna.

Nie zrobiliśmy zmian bez powodu. Program, kyórego używamy teraz będzie można aktualizować więc kolejne zmiany powinny być już bezbolesne. Przepraszam za chwilowe zamieszanie… i życzę przyjemnego przegladania nowych sklepowych półeczek :)

 

3687 Razem 3 Dzisiaj
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.