podsumowanie bloga roku, a w opozycji nasz własny konkurs

Głosowanie na bloga roku dobiegło końca. Uzbieraliśmy tylko 47 głosów, podczas gdy najbardziej popularne blogi firmowe sięgnęły tysiąca :). W pierwszej chwili pomyślałam, że przegraliśmy, ale z drugiej strony nie było chyba aż tak źle.

47 to jednocześnie mało i dużo. Tyle mniej więcej ludzi wchodzi na Kocham Góry w ciągu dwóch popołudniowych godzin. Po tyle komentarzy uzbierały najpopularniejsze wpisy. Na tyle maili z pytaniami jak się ubrać w trudnych warunkach odpowiada średnio w ciągu jednego zimowego tygodnia każdy z nas… czyli to raczej dużo, jak dla mnie.

z kolei 47 zł, które uzbieraliśmy na Fundację Dzieci Niczyje to niewiele, więc pewnie powinniśmy wspierać innych w jakiś bardziej kreatywny sposób.

Może coś wymyślimy. Na razie robię swoje. Jak umiem najlepiej, bo tylko tak pojęta praca przynosi mi radość i satysfakcję. Konkursów jednak nie zarzucam, z tym że teraz dla odmiany proponuję zabawę w startowanie Wam.

Razem z forum.kajak.org.pl przygotowaliśmy zimowy konkurs fotograficzny. Dla tych z Was, którzy nie są kajakarzami ustrzelenie zdjęcia, które mogłoby zainspirować kajakarzy będzie pewnie wielkim wyzwaniem, ale nie poddawałabym się. Zima na naszych polskich rzeczkach jest piękna. Szkoda byłoby ją przegapić, a możliwość spojrzenia innym okiem (kajakowym tym razem) na pewno w niczym nam nie zaszkodzi. Fotografie, które nie zostaną zakwalifikowane jako stricte kajakowe, ale nadal będą się trzymać tematu (kajakarstwo zimą)  mogą konkurować wyłącznie o nagrodę pocieszenia. Jeszcze nie ustaliliśmy co to, ale obiecuję, że Was nie zawiedziemy. Bycie zimowym kajakarzem nie jest proste więc tym, którzy tylko się nad tym zastanawiają też nie może być zbyt łatwo.

Poza tym nasz konkurs ma same zalety. Nagrody, które przygotowaliśmy są znacznie bardziej przydatne niż te, które oferował onet. Żadnych hoteli i biżuterii. Bluza kajakowa z Navy (jak Polarna, ale bez kaptura i łapek), Czapka Rycerska z Wind Pro, rękawiczki z Wind Pro, skarpetki Walonki– to od nas, a od innych 3 roczne prenumeraty magazynu Wiosło, przewodnik po gminie Nowa Wieś w Puszczy Bydgoskiej… sponsorów z każdą chwilą przybywa, popatrzcie proszę na stronie.

Także drodzy kajakarze, nurkowie, wędkarze i inni miłośnicy zimowych jezior i rzek… do dzieła! Jest okazja pokazać co myślicie o zimowym kajakarstwie :)

Konkurs trwa do 31-marca.

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »