3 komentarze do “Dobrze spędzony czas”

 1. Książka stanowi świetne uzupełnienie bloga. Właściwie to można powiedzieć wręcz odwrotnie, że blog stanowi uzupełnienie książki. Kasia na blogu porusza wiele spraw technicznych z odzieżą, brakuje trochę tego w książce, przynajmniej dla faceta. Jestem ciekaw bowiem ile ważył plecak na wycieczkach letnich, ile na zimowych, co w nim było, jakie jedzonko itp. Książka ma bardzo ciekawe ilustracje i jest pisana trochę innym językiem niż jest prowadzony blog, bardziej przygodowo. Ilustracje są ciekawe i stanowią dobre uzupełnienie książki, bardzo dobrze wyważona ilość tekstu i zdjęć – to wszystko nie dla pochwały Kasi, ale dla osób które tu trafią i będą się wahały z wydaniem pieniążka na zakup książki. Nie potrafię powiedzieć czego chciałbym więcej, czego się spodziewałem. Większość przeczytałem siedząc na słońcu w okularach przeciwsłonecznych, opalając się trochę i pilnując małych szczeniaków. W okolicznościach jak na załączonej mojej fotografii (z gipsem). Bardzo dobrze spędzony czas :) aha – brakowało mi jednej malutkiej rzeczy, dołączonej mapki – ilekroć Kasia wspomina jakąś nazwę, szlak, miejscowość musiałem otwierać atlas i szukać o jakim miejscu pisze – wiem, że tak jest lepiej dla czytającego bo więcej się nauczy, ale gdy siedziałem w gipsie na dworze, a zapomniałem wziąć atlasu było mniej przyjemnie.
  Polecam tę książkę na każdą pogodę.


  link do zdjęcia
  https://lh6.googleusercontent.com/-chOJ2c8UpRs/U_IC5rx-vQI/AAAAAAAAFYI/GaopoefH35U/w958-h639-no/wedrowki.jpg

  1. Bardzo mi przykro z powodu gipsu. Mam nadzieję, że to szybko i bez śladu minie.

   Dzięki :). Książka powstała pierwsza więc rzeczywiście to blog jest jej uzupełnieniem. Po prostu nie mogłam przestać pisać :).
   Mapka wypadła w ostatniej chwili z jakiegoś wydawniczego powodu. Nie wgłębiałam się, bo całością (wraz z finansowaniem wydania) zajął się Sklep Podróżnika. Rzeczywiście brakuje jej.

   życzę dużo zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »