Konkurs fotograficzny Wakacje z Kwarkiem

Ogłosiliśmy wczoraj na stronie sklepu  konkurs fotograficzny. To zabawa, nic poważnego, wspólne oglądanie wakacyjnych zdjęć. Jurorkami będą panie z Kwarka, te same które kroją, szyją i wysyłają Wasze zamówienia. One też chciały pokazać swoje fotografie więc rozszerzyliśmy konkurencje o kategorię „zdjęcia jurorów”.  Ocenicie, które Wam się najbardziej spodoba. Główną nagrodą  dla Was jest bluza kajakowa z powerstretchu  (nasz najstarszy i chyba najpopularniejszy model produkowany bez zmian od ponad 20-tu lat). Przyznamy też 3 dodatkowe nagrody (do ustalenia, czapki, skarpetki). Nagrodą dla pań z Kwarka będzie wolny dzień (takie wakacje od Kwarka). Mam nadzieję, że ta nieprofesjonalna formuła Wam się spodoba. Fotografie będziemy na bieżąco publikować na facebooku  dla wspólnej radości.

W Kwarkach da się robić niesamowite rzeczy, pokonywać bariery, docierać do końca świata. Można też leżeć i cieszyć się życiem. To wszystko można sfotografować, a przynajmniej się do tego przymierzyć, spróbować. Dobre przeżycia mnożą się podczas dzielenia, więc czekamy :) Bawcie się dobrze!

Zdjęcia można przysyłać do 30-września.

Poniżej Hot 2 w Cyrku Troumouse. Pireneje, czerwiec

Hot2 w Pirenejach

3704 Razem 3 Dzisiaj
Share

2 myśli w temacie “Konkurs fotograficzny Wakacje z Kwarkiem”

  1. … zaglądając do Ciebie uświadamiam sobie, że świat może być piękny. To my kreujemy naszą rzeczywistość. Serdecznie pozdrawiam M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.