Konkurs Wakacje z Kwarkiem 2020- wyniki

To już nasz trzeci konkurs organizowany według tej formuły. Jurorkami są dziewczyny z Kwarka, – oceniają Wasze fotografie , a Wy w zamian oceniacie ich zdjęcia. Tytuł głównego jurora jest rotacyjny, dostaje go zeszłoroczna zwyciężczyni. Zdjęcia może przysłać każdy, chociaż jak uczy doświadczenie najbardziej podobają się te gdzie pojawia się jakiś kwark. Nic dziwnego, każdy przeszedł przez nasze ręce i fajnie go potem zobaczyć w akcji.

Tegorocznym głównym jurorem była Marysia- szefowa naszego działu kontroli jakości. Nagrodziła zdjęcie Radka Wierzbińskiego.

Konkurs Wakacje z Kwarkiem, fot Radek Wierzbiński

„Ten szalony rok spowodował krótkie jedno i dwudniowe wakacje. Kwarka za dobrze nie widać na zdjęciach, ale on tam jest 🙂 Na pierwszym dzięki niemu mogę pozować do woli nie marznąc, a na drugim dzięki niemu mogę robić zdjęcia”. Wygrało pierwsze.

Marysia poza urodą zdjęcia doceniła metaforę, czasy są ciężkie, przed nami mgła i czekamy na taki przebłysk słońca.

Radek wygrał bluzę kajakową- najstarszy, kultowy model Kwarka produkowany bez zmian już od ponad ćwierćwiecza. Wbrew nazwie to uniwersalna bluza, nadaje się dosłownie do wszystkiego.

Przyznaliśmy też dwie równorzędne nagrody:

Anna Szyszka, za piękny portret i radość wędrówki z dzieckiem- to wybór szwalni

i Sylwia Jaworska- za wędrówkę z kotem- to wybór krojowni.

Sylwia Jaworska

„Kot trekkingowy :-) Spotkałam go przy Velke Biele Pleso. Postanowił mi towarzyszyć do Chaty Pri Zelenom Plese. To jakieś 30 min. Trochę jechał na plecaku resztę drogi szedł ze mną co widać na zdjęciu. Po drodze zdążył sprawdzić co mam w plecaku. Trochę się o niego martwiłam czy nie jest bezdomny. Okazało się, że mieszkał w chacie z innymi kotami i żył z turystów takich jak ja ;-)”

Anna i Sylwia wygrały czapkę lub skarpetki– do wyboru.

Gratulujemy zwycięzcom!

Dziewczyny przyznały też 6 wyróżnień (nagrodą jest opaska do wyboru)

1- Aneta: W oczekiwaniu na wakacje z Kwarkiem- pomysłowe i zabawne podsumowanie tego dziwnego roku. Brawo za poczucie humoru!

2-Daniel- patrzymy w słońce i robi się cieplej na serduchu (tak uzasadniają werdykt dziewczyny ze szwalni)

3-Michał- intrygujące, aż czujemy, że ochroniliśmy przed zimnem

4-Magdalena- piękne, optymistyczne.

5-Sławomir-Pies, Kwark sprawdza się przy każdej pogodzie podobnie jak zwierzęcy towarzysz podróży- mówią dziewczyny z krojowni.

6-Daniel -(ponownie) tym razem za poczucie humoru :) Faktycznie jury u nas nietypowe, wyłącznie damskie, dziewczyny proszą przekazać, że doceniły dowcip :). Udana kompozycja swoją drogą!

Werdykt jest oczywiście bardzo subiektywny, ten konkurs to tylko wspólna zabawa, cieszymy się, że podzieliliście się z nami swoimi chwilami wolności i żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić więcej zdjęć, zostało sporo takich, które też na to zasługiwały. Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników.

Po stronie Jurorów kolejny raz wybraliście Marysię.  Wygrała wolny dzień i jeśli przeznaczy go na robienie zdjęć, znów nikt jej nie zdetronizuje :) Gratuluję!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »