konkurs Wakacje z Kwarkiem- zdjęcia naszych jurorów

Podobnie jak w zeszłym roku nasze konkursowe jurorki- panie z Kwarka zgłosiły do konkursu swoje wakacyjne zdjęcia. Nagrodą w ich przypadku jest wolny dzień- takie dodatkowe wakacje od Kwarka. Jurorami jesteście Wy- czytelnicy bloga, klienci Kwarka, autorzy zgłoszonych do konkursu zdjęć. Bardzo proszę wysyłajcie mi swoje werdykty na maila (kasia.n@kwark.pl), wpisujcie je tu w komentarzu lub komentujcie na naszym facebooku (po jednym głosie od każdego proszę :). Możecie przyznać 3 miejsca: pierwsze drugie i trzecie. Na oceny czekamy do końca października. Dzięki!

Tymczasem postaram się opracować ogrom zgłoszonych do konkursu fotografii. Niektórzy z Was przysłali mi po więcej niż 3 (w takim razie wybieram moim zdaniem najlepsze). Dużo zdjęć przyszło w ostatniej chwili, starałam się każdemu odpisać, więc proszę sprawdźcie czy dostaliście potwierdzenie. Mam nadzieję, że nic nam się nie zagubiło w odmętach netu. Powodzenia!

PS: w zamieszaniu skrzynka mailowa pożarła dwa zdjęcia to fotki numer 12 i 13, dodałam je z jednodniowym opóźnieniem w związku z tym, ci, którzy już zagłosowali jeśli zechcą mogą na nie dodać dodatkowy głos- przyznając im miejsce 1,2 lub 3.

Share

29 komentarzy do “konkurs Wakacje z Kwarkiem- zdjęcia naszych jurorów”

    1. Dzięki, ale to konkurs z zeszłego roku :) teraz czekamy do 15 listopada, i chyba nie będzie aż takiej konkurencji jak ostatnio niestety, smutny rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »