Pogadaj z nami w środę

Kochani, od przyszłego tygodnia aż do końca zimy w każdą środę czekamy na wszystkich którzy mają ochotę  z nami pogadać. Nie tylko w sprawie zamówień ( w tej sprawie możecie zadzwonić w każdej chwili). Odpowiemy na pytania dotyczące naszych produktów, pomożemy dobrać te, które najbardziej pasują… Podzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą. Nie jesteśmy wirtualni. Jesteśmy prawdziwi i chociaż nie ma wielkich szans na osobiste spotkania ( jesteśmy na samym końcu świata :)) mamy telefony i możemy poświęcić czas na gadanie.

Znamy się na projektowaniu ubrań do rożnych dyscyplin sportowych i turystyki, na ubieraniu ludzi uprawiających różne sporty,  nie tylko młodych wytrenowanych i doskonałych, od lat ubieramy też np. niepełnosprawnych sportowców, mamy klientów którzy cierpią na różne dolegliwości i właściwie dobrane, ciepłe ubrania, pozwalają im na normalną aktywność. Ubieramy ludzi o nietypowych figurach i takich, którzy pracują lub wypoczywają w bardzo dziwnych warunkach.Robimy to od 17 lat. Sporo się nauczyliśmy i cały czas uczymy się dalej. Mamy mnóstwo nowych planów.  Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany tymi tematami, zapraszamy do gadania :)

Beata: 91 43 123 23  od 9-16 tej

Kasia: 91 43 123 24  od 10 do 17-tej

…wiem, że gadanie nie jest trendy, ale im mniej mam osobistych i bardzo tradycyjnych kontaktów z ludźmi, tym bardziej mi ich brakuje.  Wszystko wydaje mi się schematyczne, przewidywalne, nie podobają mi się rozmowy z komputerami, straszliwie denerwują mnie automaty, wydaje mi się że świat traci ludzki wymiar … a chyba szkoda :)

PS: Z tego co widzę, nie tylko ja mam takie zdanie- plon rozmów przeprowadzonych w ostatnią środę jest tutaj :))

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »