pomysł na majówkę

W tym roku nie dam rady wyskoczyć na majówkę w góry. Tym wszystkim, którzy spędzą nasze narodowe wolne dni w domu dedykuję albumik- Ciemny ogródek  (opublikowany na oddzielnej stronie z fotografiami):

IMG_0026 (3)

To zdjęcia uzbierane w kwietniu, już o nich wspomniałam pisząc o długich czasach naświetlania.  Naprawdę świetna zabawa. Mój ulubiony czas to 30 sekund, najlepsza pora to kilkanaście minut po zmierzchu, (teraz w Szczecinie to ok. wpół do dziesiątej, w centralnej Polsce ściemnia się mniej więcej 20 minut wcześniej). Nie jest potrzebny żaden sprzęt poza aparatem umożliwiającym fotografowanie z priorytetem czasu (Tv), jakimkolwiek statywem i zwykłą latarką. Nocą nawet malutki ogródek, samotne drzewo, przydrożny lasek czy niekoniecznie zadbany park nabierają bajkowego charakteru. Szkoda byłoby to przegapić, zwłaszcza w maju kiedy wokół jest tyle kwiatów. Przyjemnej zabawy!

PS: mam zamiar fotografować ciemny ogródek przez całe lato, kiedy tylko będę w domu (nie w górach)

Share

3 komentarze do “pomysł na majówkę”

    1. Dzięki. Wymyśliłam to z myślą o górach. Jest dużo rzeczy, które można w ten sposób sfotografować, dotychczas dla mnie fotograficznie niedostępnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »