pomysł na prezent

Jeżeli chcielibyście podarować komuś  na Święta Kwarka, a nie chcecie sami decydować co wybrać (lub wybrana rzecz może wymagać jakiś precyzyjnych ustaleń, indywidualnie dobieranych kolorów czy rozmiarów) polecamy nasze kupony. Mają tę zaletę, że możemy je wysłać mailem nawet w Wigilię i o ile uda się je wydrukować, na czas trafią pod każdą choinkę. Z własnych doświadczeń wiem, że najpiękniej wyglądają jako zwykłe fotograficzne odbitki (ok 1 zł u fotografa lub w automatach w marketach).

Z okazji Świąt przygotowaliśmy nowe zimowe zdjęcia. Wyglądają tak:

Dwa z nich przedstawiają noc i świt na col d’Iseye (opisane w relacjach z marcowych Pirenejów) dwa pozostałe: wczesny listopadowy poranek nad Estany Romedo i niebo chwilę przed świtem ponad Estany Guerroso- sfotografowane w zeszłym miesiącu w Katalonii. Mam nadzieję, że spodobają się obdarowanym osobom.

PS: W poniedziałek pracujemy tylko w trybie awaryjnym. Zamówienia, które spłynęły do dzisiaj (poza kilkoma wymagającymi skomplikowanych miar) udało nam się zrealizować na czas. Te, które złożycie w ciągu najbliższych dni będą musiały poczekać do 7- mego stycznia, chyba że wybrana rzecz leży przypadkiem na półce w naszym magazynie i niecierpliwie czeka… Z tym, że szansa na dostarczenie jej przez Wigilią jest już niewielka więc chyba bezpieczniej jest zamówić kupon.

Share

6 komentarzy do “pomysł na prezent”

  1. Chyba jestem strasznym egoistą, bo sam sobie zrobiłem kwarkowy prezent pod choinkę i właśnie jest w drodze. To że powstał i do tego w ekspresowym tempie, to zasługa Pani Beaty i oczywiście Pań, które go wykonały. Serdeczne Podziękowania!

    1. Dziękuję. Przekażę wszystkim zamieszanym w tę akcję (to o ile dobrze policzyłam 5 osób)! Mam nadzieję, że udało się nam spełnić wszystkie marzenia:)
      Wesołych świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »