skarpety do nurkowania

Mamy w ofercie dwa rodzaje nurkowych skarpet. Skarpety z Polartec Aquashell i z Powerstretch Pro.

Powerstretchowe są cieńsze i bardziej miękkie. Dobrze przylegają, nie uciskają i nie zsuwają się. Mają gładką i mocną powierzchnię. Nie przesuwają się przy zakładaniu suchego skafandra.

Powerstretch utrzymuje właściwy mikroklimat skóry i nawet mokry wydaje się ciepły. Łatwo się pierze, szybko schnie. Nie śmierdzi. Skarpety nie odkształcają się nawet przy długim użytkowaniu. Są uniwersalne. Nie zwijają się i nie uwierają. Można je z powodzeniem nosić też do kaloszy czy górskich butów … a nawet posiedzieć w nich przed telewizorem. Nie mają żadnych uciskających i blokujących przepływ krwi gumek. O ich elastyczności decyduje doskonały bardzo elastyczny materiał.

Skarpety z Aquashell to jeszcze bardziej techniczny produkt. Aquashell to trójwarstwowy laminat, gdzie pomiędzy miękką wewnętrzną warstwę, a odporną i śliską warstwę zewnętrzną wklejono wiatroszczelną i oddychającą membranę. Skarpeta utrzymuje stopę suchą, odprowadzając  wilgoć z potu na zewnętrzną powierzchnię membrany. Nawet podczas nacisku wilgoć nie może wrócić i stopa jest  sucha i ciepła.

Aquqshell jest odporny i trwały, łatwo się pierze (ale nie w pralkach bąbelkowych, zniszczyłyby membranę), szybko schnie. Nie śmierdzi. Jest elastyczny i miękki. To wygodne, dobrze przylegające skarpety. Łatwo się na nie zakłada suchy skafander. Nie mają żadnych uwierających, czy blokujących swobodny przepływ krwi gumek. Są cieplejsze od Powerstretchu.

Wszystkie nasze skarpety są szyte płaskimi szwami.

Share

4 komentarze do “skarpety do nurkowania”

    1. sugerowałabym list do Świętego Mikołaja … bo inne sposoby, zwłaszcza te wymagające kominiarki (a mamy bardzo twarzowe) wydają mi się jednak zbyt radykalne ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »