Damskie rozmiary w ubraniach sportowych

Wspomniałam już o tym w tekście Ja nie mam co na siebie włożyć, ale problem jest znacznie szerszy.

W tym roku bardzo rozwinęliśmy ofertę ubrań skierowaną do pań o bardzo kobiecych kształtach, czyli figurze w typie Marylin Monroe. Będziemy to kontynuować. W ciągu kilku najbliższych tygodni wszystkie powerstretchowe bluzy zostaną wykonane również według  formy o bardziej kobiecym kształcie.

Czym różni się nowa tabela rozmiarów od tej starej- chłopięcej (przypominającej Audrey Hepburn) ?

Dodaliśmy więcej miejsca na biust, pozostawiając inne wymiary takie same. Obwody w biuście zostały zwiększone o około 6 cm. Zmieniliśmy też kilka drobiazgów, które maja znaczenie głównie estetyczne. Paniom o większych biustach pasują dekolty w serek, optycznie zmniejszone ramiona, pionowe kieszonki. Modele, przy których wyborze należy się kierować nową tabela rozmiarów, oznakujemy na stronie i w sklepie internetowym. Będziemy to robić systematycznie i w okresie przejściowym te zmiany mogą wywołać troszkę zamieszania. W razie jakichkolwiek wątpliwości, piszcie do nas lub dzwońcie. Najłatwiej nam doradzić znając wymiary figury. Proszę wypełnijcie odpowiednie pola na kobiecej figurce- Ludce.

Zmiany dotyczą również legginsów i spodni. Damska forma legginsów ma szersze uda, większy obwód w biodrach w stosunku do talii- w przeciwieństwie do legginsów uniseks ma też niewidoczne overlockowe szwy, więc można je nosić w mieście same, lub do sukienek i tunik. Dodaliśmy również  trekkingowe spodnie szczególnie pasujące do bardzo kobiecej figury.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »