spotkamy się w Warszawie?

Pirenejska Wiosna, spotkanie w Sklepie PodróznikaPirenejska wiosna. Najlepsze fotografie Kasi Nizinkiewicz uzbierane w ciągu ostatnich sześciu lat podczas wielotygodniowych górskich wędrówek. Zdjęcia ukazujące dzikość natury, miejsca gdzie większość turystów nie dociera. Fotografie wraz  z magicznymi opowieściami o siedmiu wiosnach w Pirenejach Kasia zaprezentuje już 15 czerwca w Sklepie Podróżnika.

Kasia Nizinkiewicz współwłaścicielka outdoorowej firmy Kwark, autorka bloga Kocham Góry (blog.kwark.pl) oraz książki „Wędrówki Pirenejskie”. Z wykształcenia fizyk, z zawodu projektant ubrań sportowych i mody. Co roku niemal 3 miesiące spędza wędrując z plecakiem po górach. 

Zapraszam serdecznie Was wszystkich! To świetna okazja do pogadania w realnym świecie. Obiecuję wyglądać autentycznie (to łatwe-przyjeżdżam bezpośrednio do Warszawy po dwóch tygodniach łażenia), odpowiedzieć na najdziwniejsze pytania i pokazać to, co w moich ukochanych górach najlepsze. Przede wszystkim ich piękno i dzikość, która nie odstrasza człowieka i nie przeraża, tylko jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało zaprasza i wciąga. Pireneje to góry „na ludzką miarę”. Łatwo się w nich zakochać, nie da się o nich zapomnieć.

wietrzna noc

A teraz znikam. Trafiła mi się okazja wyskoczenia na krótko jeszcze raz i się jej nie oparłam. Zostawiam Wam długą relację z Masywu Aston i Wschodnich Pirenejów. Jak najbardziej do powtórzenia latem. To doskonałe miejsca na pirenejski pierwszy raz. Nawet jeśli nie macie doświadczenia w wielodniowym górskim wędrowaniu, tam dacie sobie na pewno radę i nie traficie ani na zorganizowane wycieczki, ani na tłok.

Share

Jeden komentarz do “spotkamy się w Warszawie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »