Stanik do biegania

Tak jak obiecałam dopracowałam model sportowego stanika z Polartec Powerdry.

Przód i boki są podwójne, całość szyta na płaskich szwach na dole jak zwykle u nas- dająca się wymienić (dopasować) gumka.  Wszystkie części dotykające ciała są ustawione wewnętrzną warstwą materiału do wewnątrz, tak żeby w pełni wykorzystać właściwości Powerdry (odprowadzanie wilgoci od ciała).  Zamiast nici użyliśmy miękkiej przędzy. Stanik dobrze trzyma biust, chociaż tak jak wszystkie podobne konstrukcje- mocno go płaszczy. To ważne. Biust nie może się ruszać przy skokach, czy bieganiu- porozciągałby się i bezpowrotnie stracił swój kształt. Stanik  (…jeszcze go nie nazwałam, ale poprawię się… może ktoś z Was ma jakiś pomysł?) najlepiej dobrać kierując się obwodem w biuście- wymiar pod biustem bardzo łatwo dopasować- zostawiliśmy dostęp do gumki.

Stanik w rozmiarze 38 waży 70 gram.

Dostępny w kolorze „natural” – szwy granatowe ( ewentualnie można zmienić )- te  fajnie wyglądają razem ze stalowym lnem. No i to by było na tyle… trzeba tylko dorobić cenę i wstawić do sklepu :)

Share

3 komentarze do “Stanik do biegania”

  1. Przepraszam za pytanie być może nieprofesjonalne, ale nie wiem, a mówią, że kto pyta, nie błądzi. Czy stanik musi przylegać i spłaszczać biust, bo po bieganiu porozciąga się…. ale co? Biust, czy stanik?? W sumie wolałabym uniknąć obydwóch opcji. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »