targi nurkowe Podwodna Przygoda w Warszawie

To bardzo szczególna, mała, ale ściągająca prawdziwych pasjonatów impreza. W porównaniu do ogromnych targów outdoorowych- choćby ISPO uderza swobodna atmosfera, pasja i prawdziwe zainteresowanie. Lubię takie targi, dowodzą, że nie wszędzie liczy się tylko biznes, że ważne są nie tyle marketing, reklama czy kasa (szczerze mówiąc na tej imprezie są raczej mało ważne :))  liczy się za to styl życia, realizacja nurkowych marzeń, wymiana doświadczeń i autentyczne kontakty.

tłok 2Ocieplacz Navy, który pokazywaliśmy na targach pierwszy raz wzbudził duże zainteresowanie. Wykład Bogdana o cienkich i elastycznych termoaktywnych izolacjach zainteresował sporo osób. Pokazaliśmy też nową docieplającą kamizelkę– już przetestowaną. Nasze malutkie stoisko było często tak oblężone, że trudno było swobodnie rozmawiać.

Cieszę się, że tak wiele osób przymierzyło kwarkowe ocieplacze, dziękuję za wszystkie uwagi. Taka możliwości osobistego spotkania z użytkownikami jest bardzo ważna dla projektanta.

nurek 1Załączam kilka zdjęć.

Max
Max w specjalnie zaprojektowanej czapce po nurkowaniu- każdemu według zasług :)

Max uparcie organizuje nam targi w Pałacu Kultury, mamy więc szczęście podziwiać szczególny klimat tego budynku i oddychać wyjątkową, chociaż wieczorami dość ciężką atmosferą (chyba nie ma klimatyzacji :)) . Jestem upiornie zmęczona, ale ciesze się, że pojechałam. Do zobaczenia kolejnym razem!

PKiN
pracowaliśmy od świtu…
pałac kultury
… do nocy
marmury
szlifowaliśmy pałacowe marmury
pałac
bywaliśmy na salonach
prelekcje
rozmawialiśmy w kuluarach
splendor
wygłosiliśmy i wysłuchaliśmy prelekcji w teatralnej scenerii cudownie utrzymanych gabinetów
złoto
potłoczyliśmy się na korytarzach
spotkania
spotkaliśmy wielu miłych ludzi
rozmowy
omówiliśmy parę spraw
Bogdan
teraz już wiecie jacy jesteśmy- na zdjęciu Bogdan, ja fotografowałam :)

 

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »