Wielkanoc

Pościliśmy przez 39 dni, jutro będzie 40. W odosobnieniu prawie na pustyni. Przypadkiem albo nie… tego nie wiem. Schudliśmy. Zmęczyliśmy się i stęskniliśmy za domem. I przyszły Święta. Kupiliśmy za dużo jedzenia. Znaleźliśmy przytulną wiatkę. Za 2 km jest jeszcze jedna podobna. Myślimy lepsza tamta czy ta. Mamy czas. Rozpalimy ogień. Najemy się. Popatrzymy na rzekę, na las. Pomimo wszystko to świąteczna atmosfera. Jesteśmy spokojni, bezpieczni chyba zdrowi. I tego Wam wszystkim życzę. Zdrowia spokoju i wolności. Z całego serca, więc powinno się sprawdzić.

Szczęśliwych spokojnych Świąt!

Kasia


Share

13 komentarzy do “Wielkanoc”

 1. …cieszy mnie wiadomość od Ciebie, że jesteście cali i zdrowi.
  Święta inne niż zwykle tak samo jak my wszyscy. Jednak gdybym mógł wybierać postawiłbym na Waszą inność.
  Życzę Wam zdrowych bezpiecznych świąt Wielkiej Nocy w przepięknej scenerii.
  Maciej

  1. Dziękujemy. Pada śnieg wszystko wygląda bardzo świątecznie. Tu rosną już świerki więc otaczają nas osnieżone choinki :) Wszystkiego Dobrego Macieju!

 2. Wszystkiego czego potrzebujecie i o czym marzycie aby Wam się zadziało, nie tylko w ten świąteczny czas. Zdrowych, pogodnych Świąt dla Was.

 3. A ja wam życzę, żeby ta wędrówka nie skończyła się przesytem. Każde delicje w nadmiarze mogą stać się mdłe.
  Poza tym tego co najważniejsze w tych świętach: przemiany i siły do bycia jeszcze lepszym niż dotąd…

  1. Trochę też się boję nadmiaru. Zwłaszcza że wieje i zimno. Także tym bardziej dziękuję za te życzenia. Wszystkiego dobrego!

 4. Kasiu! Fajnie że się odezwałaś, bo wszyscy się o Was martwili. Zmierzajcie szczęśliwie do końca i bezpiecznie wracajcie. Zazdrościmy Wam :-)

  1. Jak wpadniemy w tarapaty, utkniemy w jakimś strasznym miejscu marzniemy itp podtrzymuje nas na duchu, że pewnie jest ktoś kto zazdrości ;) dzięki!

 5. Trzymajcie się zdrowo. Sytuacja epidemiczna w Szwecji zrobiła się poważna, pewnie sprawdzaliście serwisy online. Ale najgorzej jest w Stockholmie, resztę kraju ratuje mała gęstość zaludnienia. Tak więc póki co w terenie jesteście bezpieczni, jak wiecie. Miejmy nadzieję, że utrzyma się szwedzki model łagodnych restrykcji (ban na 50+ zgromadzenia i tyle), bez totalnego zamknięcia wszystkiego. Oby tak zostało!
  To ważne dla Was, z oczywistych względów. Lepiej żeby nie zamknęli drobnej bazy noclegowej na prowincji. Oby tam gdzie zmierzacie pokrywa śnieżna utrzymywała się jeszcze długo, inaczej zostaniecie z balastem do targania. W razie czego zawsze możecie zmienić kierunek marszu z powrotem na północ -surrealizm…
  Trzymam kciuki

  1. Hej. Nie przeglądamy stron internet prawie nie działa w górach. Chodzi wbatsapp nie da rady otworzyć facebooka nie wspominając o stronach czy blogu. Wczoraj odpisałam na 1 komentarz i pożarło mi 10% baterii. Także o tym co się dzieje na świecie wiemy tyle co nam ktoś powie. Może i lepiej… Tu też większość hoteli jest zamknieta. Nieczynne są schroniska. Śnieg się topi, ale jest go mnóstwo. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »