zagłosujecie?

Głosowanie trwa do 10-tego lutego. Tylko te blogi, które uzbierają najwięcej punktów zostaną poddane ocenie jurorów. Startujemy w kategorii „specjalistyczne i firmowe”. Szanse mamy malutkie, bo to raczej niszowy blog… ale nie poddamy się prawda?

socialImgUn (1)

Pieniądze są przeznaczone na fundację Dzieci Niczyje mam nadzieję, że wszystkie. Tak w każdym razie zrozumiałam.

Dzięki!

PS: Nie wklejajcie w tekst spacji. Z za granicy mogą głosować tylko posiadacze polskich telefonów. Trzeba  dodać +48… inni niestety nie mogą.

 

 

Share

4 komentarze do “zagłosujecie?”

  1. Dzięki za wsparcie i za dalsze rozpropagowanie.
   Nie wiem co sobie wyobrażałam zgłaszając blog…Fakt faktem, że jak przyszło do głosowania zdałam sobie sprawę, że mam raczej niewielu znajomych i ani jednego konta na facebooku, tweeterze itp… Teraz myślę, że bez względu na wynik i tak dostaję wielką nagrodę- Wasze wsparcie.

   Dziękuję. I za głosy i za udostępnienia na Waszych facebookowych kontach.
   Przy okazji- piękną niespodziankę zrobił mi wczoraj zaprzyjaźniony bloger. Popatrzcie tu.. Czy to nie cudne? :)

 1. No właśnie to jest najlepsze, po takim zaprzyjaznionym wpisie uważam Cię za zwycięzce, a i zaprzyjazniony autor zyskał sporo punktów! To obok wielu pułapek ogromny plus całego internetowego i społecznosciowego świata!

  1. było mi miło, poza tym wpis Michała jest bardzo celny. Nagrody w tym konkursie są z zupełnie obcego nam świata (strasznie konsumpcyjnego), nikomu z nas nie byłyby potrzebne. Mi też oczywiście wcale na nich nie zależy. Oddałabym potrzebującym. Zależało mi na rozpropagowaniu bloga, na wypowiedzeniu się w szerszym gronie i pokazaniu „naszych” wartości. Wcale nie są aż tak niszowe, a my (związani z górami na różne sposoby) nie jesteśmy aż tak hermetyczni. Mamy sporo do zaoferowania „niegórskiemu” światu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »