International photography award 2014

Moje „Topole” dostały wyróżnienie!

topolePS: To zdjęcie pojawiło się już wcześniej na blogu przy okazji tekstu o przydrożnych drzewach, wycinanych ostatnio bez opamiętania.

nagrodzone i wyróżnione zdjęcia można obejrzeć na stronie ipa. Moje jest w kategorii nature- trees (nieprofesjonalnej oczywiście). Nie napisałam o tym wcześniej, bo nie zauważyłam :))

Share

6 komentarzy do “International photography award 2014”

  1. Piękne zdjęcie – bardzo lubię takie rozmazane klimaty. Swojego czasu popełniłem mały cykl KLIK. A teraz czaję się na górskie chmury w styczniu i rozmazane niebo :)

    1. Dzięki. Najbardziej podobała mi się w nim prostota i harmonijna, chociaż powstała prawie przypadkiem kompozycja. Zrobiłam wtedy całą serię zdjęć. Wybrałam kilka. Nie tyle chodziło mi o rozmazanie ile o pokazanie drzew rzucających się na maskę samochodu- przecież ciągle słyszymy, jakie są niebezpieczne, chociaż tak naprawdę stoją w miejscu (niektóre od setek lat) a prędkość przekraczamy my.

  2. Bardzo ładne te drzewa się przedstawiają. Powstał ciekawy efekt ruchu statycznych drzew, które jak sama napisałaś nie zmieniają położenia. Podobają mi się Twoje fotografie. Nie przestawaj ich publikowania. Są dla mnie cenną inspiracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »