Konkurs Wakacje z Kwarkiem- kategoria zdjęcia jurorów

W kategorii „zdjęcia jurorów” wygrała Ania Kmieć- szefowa naszej krojowni. Najciekawsze uzasadnienie przesłał nam Andrzej (nie wiemy czy możemy rozpowszechniać nazwiska, bo RODO, jak chcecie się przyznać kto jest kim komentujcie :):
„Moimi faworytami są zdjęcia Pani, która ma na sobie pomarańczowo – czerwoną bluzę i czarne legginsy z długim, żółtym paskiem po bokach (z napisem Kwark). Na wszystkich zdjęciach te konkretne kolory ciuchów dają fajny kontrast z otoczeniem, podkreślając osobę na zdjęciu, a jednocześnie nie kłócąc się z kolorami krajobrazu. Kolejność zdjęć, w której podobają mi się najbardziej to:

1. zdjęcie ze skocznią narciarską w tle i rzeką na drugim planie – dość dynamiczny kadr, kilka punktów, na których można „zawiesić” oko zanim rozpocznie się dalszą wędrówkę po kadrze (modelka, hotel w tle, linia gór, skocznia)”

1

Drugie miejsce zajęła Kasia Głowacka. Dzięki Kasi wszystkie nici, zamki i rzeczy, których nawet nie widać przychodzą do nas na czas i zawsze są pod ręką.

Najciekawsze uzasadnienie przysłał Mateusz:
to proste zdjęcie, widać logo kwarka, widać grube skarpety na lato, bardzo ważna rzecz moim zdaniem, nie jakieś cienkie tylko grube do długich spacerów. To zdjęcie dlatego też, bo nie ma na nim telefonu ani elektroniki.

2

Trzecie miejsce zajęła Agnieszka Nowak – nasza duma, bo to my ją nauczyliśmy szyć.
Zdjęcie chłopca na rozdrożu można traktować dosłownie (zabawna niepozowana scena) i metaforycznie i tak też zostało zrozumiane prze jurorów.

6

Gratulujemy! i myślimy jak nagrodzić drugie i trzecie miejsce 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.