moje archiwa

Sprzątanie nie jest moją mocną stroną, jednak ostatnie dylematy fotograficzne okazały się na tyle motywujące, że zabrałam się do ponownego przeglądania swoich starych fotografii.

Tych sprzed rozterek cyfra czy film i jaki by tu spakować obiektyw (miałam jeden :)). Wiele z tych zdjęć pojawiło się w Wędrówkach Pirenejskich, większość przewinęła przy jakiejś okazji na blogu. Zebrane razem wyglądają lepiej. Nie muszą już niczego opisywać, ani służyć żadnej narracji – zyskały pełną niezależność, chociaż ilość tych, które teraz uznaję za dobre znacznie zmalała.

znacie...?

Te najlepsze sukcesywnie układam na stronie z fotografiami. Jeśli kiedyś przyjdzie Wam ochota do nich wrócić- zapraszam. Najlepsze fotografie Katarzyna Nizinkiewicz…. brzmi jak solidny kawał (nie wiem czy potrzebnej :)) roboty, ale tak to już bywa ze sprzątaniem… może jakaś korzyść ujawni się po zakończeniu?

uff… wracam do pracy. Potrzebna mi była taka przerwa w opracowywaniu Norwegii. Nie umiem niestety szybko nabierać dystansu do własnych zdjęć.

4323 Razem 3 Dzisiaj
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.